Zeytinyağlı Balmumu Kremi 50 ml.

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,00(KDV Dahil)

50 ml. Krem kutusunda gönderilir.

Yenilebilir malzemeden üretilmiştir.

Ürün İçeriği:

Doğal sızma zeytinyağı, bal mumu, gül yağı içerir.

İçeriğinde herhangi bir koruyucu ya da kimyasal madde bulunmaz. 

DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez.

:

Zeytinyağlı Balmumu Kreminin Cilde Faydaları:

Zeytinyağlı Balmumu kreminin kuru cilde faydaları başında, cildin yoksun olduğu neme doyması geliyor, cildin ihtiyaç duyduğu nemi, cilde kazandırıyor ve böylece hem ciltte kuruluktan dolayı meydana gelen sorunlar yok ediliyor hem de cilt bebeksi bir yumuşaklığa kavuşuyor.

Zeytinyağlı Balmumu kreminin faydaları arasında aynı zamanda ciltte çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan yanık, yara ve lekeleri önlemesi de yer almaktadır. Aynı zamanda yüzde, vücut da ve göz altında da kullanılabilir. İçeriğinde sadece balmumu ve zeytinyağı bulunan kremimizi kullanmaya başladıktan sonra elinizin altından eksik etmeyeceksiniz.

Zeytinyağlı Balmumu kremi cilt kuruluğu, cilt çatlağı, cilt lekelerini önleyici gibi pek çok soruna fayda sağlıyor. En azından biz 50 yıldır sürekli evimizde bulunduruyoruz, her sıkıştığımızda ona koşuyoruz, ister bebeklerimize, ister ağız içi yaralara, isterse ciltteki kuruluğa karşı ona güveniyoruz, çünkü bu formül insanın üretebileceği en saf ve sade doğal kozmetik ürünü…  

Neden doğal kremleri kullanmalıyız?

Vücudumuza sürdüğümüz her şeyi cildimiz emiyor. Sağlıklı olmak için sadece yediğimize içtiğimize değil, kullandığımız kremlere de dikkat etmeliyiz.

Sağlıklı kozmetik, sağlıklı vücut demek... Bir ürünün doğal olduğunu nasıl anlarız? Bir ürünün doğal olması için, içinde sentetik maddelerin olmaması gerekiyor.

Koku maddeleri, silikon, koruyucular, paraben, dioxin, benzyl, sodyum lauril sulfat, parafin, formalheid tipi kimyasallar içermemeli.

Ürün içeriğinde kullanılan ham maddelerin de saf, katkısız yetişmesi gerekiyor. Yani doğadan olması şart.

Doğal krem kullanmalıyız çünkü; geleneksel kozmetikleri kullandığımızda içindeki kimyasal maddeleri vücut atmak için o kadar uğraşıyor ki, gençleşmek için sürdüğümüz o kremler farkında olmadan aslında yaşlandırıyor.

Her kozmetik ürününün doğalı olabilir. Çünkü doğada inanılmaz bir zenginlik var. Her hastalığın karşılığı var, her derdin devası var. Bitkilerin renginden, kokusundan, özelliğinden, dokusundan faydalanarak her ürün yapılabilir. Tabi ki saklama koşullarına dikkat etmek gerekmekte genel olarak, ışık almayan, yüksek sıcaklıkta olmayan yerlerde saklanması gerekiyor.

 

Önemli Not:

Bu bilgiler genel bilgilendirme amaçlıdır. Tıbbi ilaç önerisi değildir. İlaç yerine geçmez.

Alerji testi yapmadan kullanmayınız, bileğinizin içine az bir miktar sürüp alerji hassasiyetinizi test edebilirsiniz.

Neyi neden tüketmeliyiz sorusunu karşılamak için internet üzerinden derlenen bilgiler ile hazırlanmıştır.